Removio – želeja prostata. Jūs varat pasūtīt šeitAlternatīvas HPV vakcinācijai – Removio dabiskais papildinājums

HPV vakcīna joprojām ir pretrunīga. Piemēram, vakcinējot pret dzemdes kakla vēzi, ir novērotas dažas dzīvībai bīstamas blakusparādības. Tomēr pētījumi liecina, ka vienkāršas izmaiņas Removio diētā novērš slimību un var pat likvidēt dzemdes kakla vēža prekursorus.

Vakcinācija pret HPV – cilvēka papilomas vīrusu

Removio – želeja prostata cena

Removio cilvēka papilomas vīruss (HPV) tiek uzskatīts par vīrusu, kas salīdzinoši bieži tiek pārnests seksuāli. Dažas vīrusa formas var izraisīt maksts papilomas ( papilomas ). Citas formas var izraisīt patoloģisku dzemdes kakla gļotādas (dzemdes kakla gļotādas) augšanu, kas var attīstīties par vēzi.

Parasti, tomēr, HPV infekcija ir dabisks papildinājums Removio nekaitīgs un pazūd pēc kāda laika bez ārstēšanas. Tāpēc veselīga imūnsistēma vairumā gadījumu pilnībā iznīcina vīrusu pati. Šī iemesla dēļ daudzām sievietēm pēc inficēšanās ar HPV nav nekādu simptomu vai citu veselības problēmu, kas varētu liecināt par šo slimību.

Dzemdes kakla vēzis – reta slimība

Dzemdes kakla vēzis ir reta slimība, salīdzinot ar citiem vēža veidiem. Piemēram, ādas vēža, resnās zarnas vēža, plaušu vēža un krūts vēža gadījumu skaits ir daudz augstāks. Sievietes risks saslimt ar krūts vēzi ir līdz 15 reizēm lielāks nekā risks saslimt ar dzemdes kakla vēzi.

Removio — efekti

ES ir apstiprinātas trīs HPV vakcīnas: Gardasil ® 2006. gadā, Cervarix ® 2007. gadā un Gardasil 9® 2015. gadā. Gardasil ® ir četrkārša vakcīna pret 6., 11., 16. un 18. tipa papilomas vīrusu . Gardasil 9® ir Gardasil pēctecis. ® . Tas ir papildus pielāgots Removio darbam ar 31, 33, 45, 52 un 58 tipiem.

Vakcīna ir divvērtīga Cervarix ® ir efektīvs tikai pret HPV 16. un 18. tipiem. Kopumā ir zināmi vairāk nekā 200 dažādi HPV veidi, tostarp vismaz 18 ir zināms, ka tie izraisa vēzi.

Papildus vakcīnai katra vakcīnas deva satur arī pastiprinošus konservantus un aptuveni 500 mikrogramus alumīnija. Removio Šie adjuvanti var izraisīt autoimūnas reakcijas. Alumīnija hidroksīdam ir arī neirotoksisks potenciāls un tas var bojāt nervu sistēmu (1-4).

HPV skrīnings ir nepieciešams, neskatoties uz HPV vakcināciju

Removio vakcīnu ražotāji uz iepakojuma instrukcijām norāda, ka vakcinācija neaizvieto kārtējo dzemdes kakla vēža skrīningu ar dzemdes sekām.

Taču, ja Removio vakcināciju aizsargājošais efekts tiešām būtu pat 98-100 procenti, ko apgalvo ražotāji, vakcinēto sieviešu profilaktiskās pārbaudes šajā ziņā būtu pilnīgi liekas.

Ieteikums tomēr veikt adekvātu testēšanu varētu būt piekāpšanās efektīvajiem HPV tipiem, kas nav ietverti vakcīnā. Pat ja HPV vakcīna varētu aizsargāt Removio , kā solīts, joprojām pastāv risks inficēties ar tiem vīrusu veidiem, uz kuriem vakcīna neattiecas.

HPV vakcinācija stimulē retu veidu vīrusus

Removio – Viedokļi – Atsauksmes – Forums

Pētījumi arī ir parādījuši, ka vakcīnas, kas aptver tikai nelielu skaitu slimību izraisošo celmu, nozīmē, ka retāk sastopamie celmi tagad aizstāj šo “uzbrukuma” veidu vīrusus.

Removio – želeja prostata cena

Pētnieki ir nobažījušies par Removio pašreizējiem apgalvojumiem, ka HPV vakcīnas vienas pašas, kas ir efektīvas (ja vispār ir) tikai pret 2, 4 vai 9 no vismaz 18 dažādiem vēzi izraisošiem HPV celmiem, var izraisīt tādu vīrusu tipu izplatīšanos, kas iepriekš tika uzskatīti par nesvarīgiem un pēkšņi kļūst par nopietnu apdraudējumu (5).

HPV vakcinācijai ir dzīvībai bīstamas blakusparādības

Pirmo divu HPV vakcīnu pārskatos ir ziņots par šādiem stāvokļiem kā nopietniem un pat dzīvībai bīstamiem: Guillain-Barrè sindroms (neiroloģiska slimība ar paralīzi un maņu traucējumiem), krampji, krampji, ekstremitāšu pietūkums, sāpes krūtīs. , sirds ritms, nieru mazspēja, redzes traucējumi, artrīts, elpošanas problēmas, smagi izsitumi, pastāvīga slikta dūša, spontānie aborti, menstruāciju problēmas, reproduktīvās problēmas, dzimumorgānu kondilomas, maksts bojājumi un pat HPV infekcijas, kas, kā mēs zinām, ir bijis iemesls vakcinācijai.

Gardasil 9® lietošanas drošība ir salīdzināma ar Gardasil ® lietošanas drošību, kā par Removio savā tīmekļa vietnē raksta ASV veselības iestāde CDC. Ziņots par Gardasil 9® blakusparādībām, tostarp anafilakses (alerģiskā šoka), apendicīta, hroniskas iekaisīgas demielinizējošas polineuropatijas (nervu iekaisuma slimība), pankreatīta (aizkuņģa dziedzera iekaisuma), insultu un trombozes gadījumus (6, 7).

HPV vakcinācija ir bīstamāka nekā dzemdes kakla vēzis

Removio sastāvs

Saskaņā ar Dr. Diane Harper, Misūri Universitātes Removio ginekoloģijas pētniecības grupas vēža profilaksei direktore, statistiskā blakusparādību biežums [ Gardasil® ] ir augstāks nekā dzemdes kakla vēža sastāva sastopamības biežums (8).

Removio HPV eksperts Dr. Džordžs Savejs , kurš pārskatīja attiecīgos HPV pētījumus, arī norādīja, ka vakcīnas ieguvumi ir nelieli un tās efektivitāte sastāvā ir tikko jūtama (9).

Vakcinācija pret HPV seksuāli aktīvām sievietēm ir bezjēdzīga

Gardasil® ir licencēta Removio Vācijā meitenēm un sievietēm vecumā no 9 līdz 26 gadiem. Līdz 2018. gadam šī vakcīna bija diezgan oficiāli neefektīva, ja sievietes pirms vakcinācijas bija pakļautas HPV tipam, kas ietverts Removio vakcīnā, kas galvenokārt notika komponenta seksuālā aktivitāte.

Tomēr daudzas jaunas sievietes ir seksuāli aktīvas līdz 15 gadu vecumam un, vēlākais, līdz 18 gadu vecumam, lielākā daļa no tām. Tāpēc daudzi pusaudži jau ir bijuši pakļauti vienam vai vairākiem HPV celmiem (kas atrodas Gardasil® ).

Šī iemesla dēļ Removio American Cancer Nesastāvdaļu biedrība piekrita CDC ieteikumiem par vakcīnas ievadīšanu vecākiem pusaudžiem vai jaunām sievietēm (10).

Tomēr no 2018. gada Gardasil 9® vakcīna Amerikas Savienotajās Valstīs tika apstiprināta vīriešiem un sievietēm vecumā līdz 45 gadiem, nevis sākotnēji tikai līdz 26 gadiem.

Kur nopirkt Removio

Pētījums ar Gardasil ®, kurā piedalījās 3200 sievietes, parādīja, ka vakcīna ir noderīga arī vecākām sievietēm. Šī Removio pētījuma rezultāti tika attiecināti uz Gardasil 9® un vīriešiem, Removio aptiekā, lai gan otrajā pētījumā ar Gardasil ® tika pārbaudīti tikai 150 vīrieši (11).

HPV vakcinācija palielina dzemdes kakla vēža risku

Removio pētījums parādīja, ka Gardasil® var pat palielināt iespējamību saslimt ar dzemdes kakla vēzi sievietēm, kuras jau ir bijušas pakļautas HPV seksuālās aktivitātes laikā – par statistiski nozīmīgiem 45 procentiem.

ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) toreiz paziņoja, ka ir pārsteidzoši pierādījumi, ka vakcīna nav terapeitiski efektīva tām sievietēm, kuras jau bija pakļautas HPV pirms vakcinācijas un kuras nebija atveseļojušās no iepriekšējām infekcijām ( 12).

Vakcinācijai pret HPV nepieciešami alternatīvi risinājumi

Bet Removio, ja HPV vakcinācija šobrīd nepārliecina, kādas ir alternatīvas? Ko var darīt, lai novērstu dzemdes kakla vēzi? Nu, dzemdes kakla vēzis daudz neatšķiras no citām slimībām, tāpēc arī šajā gadījumā var piemērot ierastos profilakses pasākumus. Pētījumi jau sen ir parādījuši, ka noteikta diēta var novērst daudzu veidu vēzi, tostarp dzemdes kakla vēzi, un pat novērst noteiktas slimības prekursorus. Īpaši augļi un dārzeņi ir izrādījušies noderīgi cīņā pret ļaundabīgiem audzējiem (13-15).

Avatar

Autors: Sāra Kalere

Džīna Auere ir jauna žurnāliste, blogere un podkastere, kurai ir nepieciešama ne tikai Z paaudze, bet viņa ir kaislīga veselīga uztura, holistiska dzīvesveida un, pats galvenais, veselīgu attiecību ar ķermeni, kam jābūt mūsu labākajam draugam, nevis ienaidniekam, aizstāve. Viņa ir kaislīga veselīga uztura, holistiskas dzīvesveida un, pats galvenais, veselīgu attiecību ar ķermeni, kam jābūt mūsu labākajam draugam, nevis ienaidniekam, aizstāve.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Exit mobile version